kolęda

18.01.2024

IX Przegląd Kolęd i Pastorałek – Moszczenica 2024 - HARMONOGRAM

IX Przegląd Kolęd i Pastorałek – Moszczenica 2024 - HARMONOGRAM

Godz. 10.00 – rozpoczęcie , powitanie

Godz. 10.15

1.     Rozalia Plich kl.1 –„ Kołysanka dla Jezuska” SP Wolbórz

2.     Ada Smejda kl. 1 – „Pastorałka prosto z nieba” SP Wolbórz

3.     Kinga Rybak kl.4 – „Cicho cicho pastuszkowie” SP Wolbórz

4.     Julia Ksyt kl. 6 – „Mizerna cicha” SP Wolbórz

5.     Kinga Jarnut kl. 6- „Cicho sza” SP Wolbórz

6.     Otylia Latocha kl.7- „Przysiadło słonko” SP Wolbórz

7.     DUET: Ada Smejda i Rozalia Plich kl. 1-3- „Kolędnicy wędrownicy” (?) SP Wolbórz

8.     TERCET-  Kinga Jarnut, Otylia Latocha i Justyna Stępień kl. 4-8- „Kolęda o ludzkim zrozumieniu” SP Wolbórz

9.     JAGIEŁŁKI ze SP w Wolborzu kl.1-3  „Chojka” SP Wolbórz

10.                       Zespół No name kl. 4-8 – „Cicha noc” (?) SP Wolbórz

 

ok. godz. 10.50

11.                       Zuzanna Wójciak kl. 2 „Uciekali” SP Golesze

12.                       Elena Fus kl. 2 „Już gwiazdeczka się kolebie” SP Golesze

13.                       Nikola Daroch kl.2 „Blask nad Judeą” SP Golesze

14.                       Mikołaj Klimasz kl.2 „O gwiazdo Betlejemska” SP Golesze

15.                       Natalia Sobczyk kl.2 „Przysiadło słonko” SP Golesze

16.                       Alicja Sobczyk kl.3 „Cicha noc” SP Golesze

17.                       WESOŁE NUTKI kl.1-3 „Skrzypi wóz” SP Golesze

18.                       Chór szkolny– kl.2-7 „Z kopyta kulig rwie” SP Golesze

ok. godz. 11.15

19.                       Zuzanna Merk kl. 2 „Był pastuszek bosy” SP Jarosty

20.                       Paulina Piera kl.3 „Gruchnęła nowina” SP Jarosty

21.                       Iga Zielińska kl. 4 „Kropla miłości” SP Jarosty

22.                       Julian Król kl. 4 „Skrzypi wóz” SP Jarosty

23.                       Anastazja Nowicz kl. 5 „Pastorałka do nieba” SP Jarosty

24.                       Liliana Nowak kl. 5 „Złota Jerozolima” SP Jarosty

25.                        Adrianna Wężyk kl. 6 „Cuda dzieją się” SP Jarosty

26.                       ZESPÓŁ kl. 3-6 „Dziś w stajence” SP Jarosty

 

Ok. godz. 11.40

27.                       Karolina Lis kl. 1 „Lulajże Jezuniu” SP Baby

28.                       Duet „Pszczółki” kl.3 „Dzisiaj w Betlejem” SP Baby

29.                       Nadia Klimczak kl. 3 „Dziś w stajence” SP Baby

30.                       Alicja Szulejko kl.6  „Przybieżeli do Betlejem” SP Baby

31.                       Szymon Król kl.8 „Gore gwiazda Jezusowi” SP Baby

32.                       Duet: Iga Frątczak, Maria Deka kl.5 „Gore gwiazda Jezusowi” SP Baby

33.                       STOKROTKI kl. 2 „Pastorałka od serca do ucha” SP Baby 

ok. godz. 12.10

34. Hanna Książek kl. 1 ,,Grajmy Panu” SP Wola Krzysztoporska

35. Maria Florczak kl.1 ,,Była noc ciemna noc'' SP Wola Krzysztoporska

36. Jakub Filipek kl. 4 ,,Gloria'' SP Wola Krzysztoporska

37. Hanna Tręda kl. 7 ,,Dobrze żeś się Jezu'' SP Wola Krzysztoporska

38. Kalina Olejnik kl. 7 ,, Pastorałka od serca'' SP Wola Krzysztoporska

39. Duet- Hanna Tręda, Kalina Olejnik kl. 7,, Gore gwiazda Jezusowi'' SP Wola Krzysztoporska

40. ZESPÓŁ kl. 4-7 ,, W grudniowe noce'' SP Wola Krzysztoporska

 

ok. godz. 12.30

 

41.                       Hanna Dorosławska kl. 4 „Zaśnij dziecino” SP Ręczno

42.                       Amelia Kordas kl. 4 „Cicha noc” SP Ręczno

43.                       Wiktoria Szymanek kl.8 „Mario, czy Ty wiesz?” SP Ręczno

44.                       Maja Warzyszyńska kl.8 „Kiedy nam do siebie bliżej”  SP Ręczno

45.                       ZESPÓŁ ISKIERKI kl.1 „Bosy pastuszek” SP Ręczno

ok. godz. 12.50

46.                       Nina Pirek kl.3 „Zaśnij Dziecino” SP Gomulin

47.                       Celina Pirek kl.5 „Kolęda Maryi” SP Gomulin

48.                       Kaja Pyrzakowska kl. 6 „Złota Jerozolima” SP Gomulin

ok. godz. 13.00

49.                       Antoni Samborski kl.4 „Gore gwiazda Jezusowi” SP Brzoza

50.                       Martyna Traczyk kl.6 „Uciekali” SP Brzoza

51.                       Amelia Samborska kl. 7 „Pastorałka prosto z nieba” SP Brzoza

52.                       Wiktoria Ogrodnik kl.7 „Przysiadło słonko” SP Brzoza

53.                       ZESPÓŁ MELODIA kl.4-8 „Kolęda dla nieobecnych” SP Brzoza

 

 

 

ok. godz. 13.30

54.                       Aron Bednarek kl. 6 „Mario, czy Ty wiesz?” SP Nowa Wieś

55.                       Maja Zimna kl. 6 „Gdy śliczna panna” SP Nowa Wieś

56.                       Kalina Krajewska kl.7 „Gdy śliczna Panna” SP Milejów

57.                       Diana Jakubiak kl. 8 „Kolęda o ludzkim zrozumieniu” SP Milejów

58.                       Pola Pach kl.2 „Pastorałka od serca do ucha” SP nr 12 Piotrków Tryb.

59.                       Zofia Merendziak kl. 4 „Mario, czy Ty wiesz?’ SP nr 12 Piotrków Tryb.

60.                       Hanna Brzeska kl.4 „Cicho śpi” SP nr 12 Piotrków Tryb.

61.                       Nikola Krupa kl.8 „Mizerna cicha” SP nr 12 Piotrków Tryb.

 

ok. godz. 14.00

62. Iga Chojka kl.7 – „Śpij dziecino” SP Aleksandrów

63.                       Aniela Dryzek kl.5 „ Gore gwiazda Jezusowi” zgłoszenie indywidualne

64.                       Marysia Toma kl.2 „Cicha noc” SP Srock

65.                       Zuzanna Małgorzaciak kl.4 „Mario, czy Ty wiesz?” SP Srock

66.                       Wiktoria Maciejek kl.5 „Maleńka gwiazdka” SP Srock

67.                       Oliwia Kaźmierczak  kl.3 „Pastorałka od serca do ucha” SP Proszenie

68.                       Małgorzata Stębelska kl. 5  „Cicha noc” SP Proszenie

69.                       Hanna Midera   kl.5     „Oto dziś narodziła się miłość” SP Proszenie

70.                       CHÓR SZKOLNY    kl. 2-6 „ Skrzypi wóz” SP Proszenie

 

ok. godz. 14.20

71.                       Zuzanna Zasada kl. 1 „Maleńka miłość” SP Moszczenica

72.                       Aida Jaros kl.1 „Pójdźmy wszyscy do stajenki” SP Moszczenica

73.                        Zuzanna Malasińska kl. 4 „Kolęda Maryi” SP Moszczenica

74.                       Natalia Dura kl.4 „Merry Christmas Everyone – wersja polska” SP Moszczenica

75.                       Patrycja Głowacka kl. 5 „Czekając na cud” SP Moszczenica

76.                       Weronika Pawłowska kl. 6 „Nie było miejsca dla Ciebie” SP Moszczenica

77.                        Jakub Krawczyk kl. 6 „Gdy się Chrystus rodzi” SP Moszczenica

78.                       TERCET Jakub Krawczyk, Maciej Kaźmierczak, Piotr Sala kl. 5-6 „Bracia patrzcie jeno – Do szopy hej pasterze” SP Moszczenica

79.                       CHÓR SZKOLNY  kl. 1-7 „Wśród nocnej ciszy”  SP Moszczenica

ok. godz. 14. 50  - Zakończenie przesłuchań. Obrady Jury

 

Tagi: KOLĘDA

Aktualności

Rudolf Modrzejewski

17.11.2023

Rudolf Modrzejewski - Polak, który budował Amerykę

17 listopada uczniowie naszej szkoły - Krzysztof Deka, Jarosław Gajda, Piotr Latocha i Jakub Owczarek uczestniczyli w międzyszkolnym konkursie wiedzy o Rudolfie Modrzewskim. Konkurs odbył się w Szkole Podstawowej im. Margarethy Kamprad w Jarostach w ramach współpracy z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego, która realizuje program "Dzieci Kapitana Nemo". Celem konkursu było przybliżenie młodzieży sylwetki wybitnego Polaka, który swoimi dokonaniami przyczynił się do rozbudowy Stanów Zjednoczonych. Konkurs składał się z 2 części - testu wiedzy o życiu i sukcesach Rudolfa Modrzewskiego i zadania konstrukcyjnego, w którym drużyny musiały zbudować most z danych elementów. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce w konkursie. Gratulujemy.

Czytaj więcej...
Bieg Niepodległości

10.11.2023

ŚWIĘTO ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w Szkole Podstawowej im. św. St. Kostki, odbyły się pod hasłem „BYŁA, JEST I BĘDZIE”. Na uroczystość, która rozpoczęła się o godzinie 10.00, licznie przybyli Rodzice i zaproszeni goście: starosta powiatu piotrkowskiego - p. Piotr Wojtysiak - wraz ze swoim zastępcą p. Dariuszem Magaczem, wójt gminy Moszczenica – p. Marceli Piekarek z radnymi – p. M. Domańską, p. M. Zielonką, p. J. Banaszczykiem, a także proboszcz – ks. Władysław Paś, dyr. GOKiS p. W. Kaźmierczak i przewodnicząca Rady Rodziców p. M. Skwarkowska-Marud z zast. p. D.  Jędrzejczykiem.W związku z przystąpieniem szkoły do akcji „Szkoła do hymnu”, wszyscy zgromadzeni wspólnie wzięli udział w odśpiewaniu hymnów: państwowego oraz szkolnego, a następnie obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas Va i Vb pod opieką wychowawców: p. A. Magacz i p. L. Sacińskiej oraz n-la muzyki p. R. Bykowskiego. Kolejnym punktem obchodów święta był 11. Bieg Niepodległości, w którym wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu całej gminy.Najlepsze wyniki osiągnęli:Klasy I-III (dziewczęta)Majda Adam SP Moszczenica Organizowanie uroczystości takich jak obchody rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości są doskonałym sposobem na naukę patriotyzmu, przy jednoczesnej integracji społeczności uczniowskiej z terenu całej gminy, która, rywalizując, uczy się zasad fair play i w przyjaznej atmosferze spędza wspólnie czas.

Czytaj więcej...
Bieg Niepodległości

10.11.2023

Bieg Niepodległości

Galeria 2

Czytaj więcej...
Bieg Niepodległości

10.11.2023

Bieg Niepodległości

Galeria 3

Czytaj więcej...
Bieg Niepodległości

10.11.2023

Bieg Niepodległości

Galeria 4

Czytaj więcej...
Bieg Niepodległości

10.11.2023

Bieg Niepodległości

Galeria 6

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka