Grono pedagogiczne

desc

fot: Tomasz Jaros

Nasza szkoła posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dostosowuje zajęcia do poziomu wydolności wysiłkowej ucznia, dbając o wszechstronny rozwój jego osobowości.

 

Pracownicy - rok szkolny 2016/2017

Dyrekcja
Nauczyciele
Obsługa
  • mgr Jolanta Kujawska-Wężyk - dyrektor szkoły

    mgr Beata Piejek - wicedyrektor

  • mgr Krystyna Żerek - nauczyciel religii

    mgr Ilona Gomula - nauczyciel religii

    mgr Małgorzata Patura - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    mgr Anna Pawlik - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i rewalidacji

    mgr Teresa Czechowska-Ośkiewicz - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

    mgr Jolanta Cinkowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i rewalidacji

    mgr Iwona Pietrzkowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i rewalidacji

    mgr Anna Zasępa - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki

    mgr Małgorzata Oleska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i rewalidacji

    mgr Ewa Skóra - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    mgr Joanna Dura - nauczyciel języka polskiego

    mgr Ewa Baranowska - nauczyciel języka polskiego

    mgr Lidia Sacińska - nauczyciel języka polskiego

    mgr Marzena Wójcik - nauczyciel języka angielskiego

    mgr Tomasz Jaros - nauczyciel języka angielskiego

    mgr Anetta Janczak - nauczyciel języka angielskiego

    mgr Jolanta Jaros - nauczyciel języka niemieckiego

    mgr Dorota Chojnacka - nauczyciel języka niemieckiego

    mgr Izabela Pawłowska - nauczyciel historii i spoleczeństwa oraz zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

    mgr Urszula Król - nauczyciel geografii

    mgr Anna Szwed - nauczyciel geografii

    mgr Małgorzata Wójcik - nauczyciel matematyki

    mgr inż. Dagmara Zaborowska - nauczyciel matematyki

    mgr Agnieszka Magacz - nauczyciel matematyki

    mgr Ryś Joanna - nauczyciel matematyki

    mgr Ciałowicz Bożena - nauczyciel fizyki

    mgr Alicja Staniaszek - nauczyciel przyrody, chemii i zajęć korekcyjno-kompensacyjnych

    mgr Celina Galia - nauczyciel przyrody, biologii i zajęć technicznych

    mgr inż. Agnieszka Korytkowska - nauczyciel zajęć komputerowych i zajęć technicznych

    Robert Bykowski - nauczyciel muzyki i plastyki

    mgr Anna Budzisz - nauczyciel wychowania fizycznego i zajęć gimnastyki korekcyjnej

    mgr Mariusz Kowalewski - nauczyciel wychowania fizycznego

    mgr Jarosław Nitek - nauczyciel wychowania fizycznego

    mgr Monika Wojciechowska - kierownik świetlicy, nauczyciel zajęć rewalidacyjno -wychowawczych

    Jadwiga Kaźmierczak - wychowawca zajęć świetlicowych

    mgr Ewa Jaguś- wychowawca zajęć świetlicowych

    mgr Monika Badek - nauczyciel zajęć rewalidacyjno -wychowawczych

    mgr Małgorzata Zawadzka - nauczyciel bibliotekarz

    mgr Agnieszka Migdal - nauczyciel bibliotekarz

    mgr Anna Jaros - nauczyciel oddziału przedszkolnego

    mgr Bogumiła Żurawska - nauczyciel oddziału przedszkolnego

    mgr Pulina Głowacka - Słowianek - nauczyciel oddziału przedszkolnego

    mgr Agnieszka Kaleta - pedagog szkolny

  • Jolanta Sobala

    Ewa Matera

    Anna Bąbol

    Aleksandra Cisowska

    Joanna Just

    Ilona Kawnik

    Ewa Latocha

    Ewa Łaska

    Grażyna Mirowska

    Joanna Pawełczyk

    Renata Grzesik

    Renata Gwóźdź

    Elżbieta Justyna

    Anetta Kraska

    Katarzyna Łukasik

    Anna Sobczyk

    Katarzyna Bednarek

    Piotr Kowalczyk

    Paweł Centkowski